/image description

Badania i rozwój

Academie

Wydajność i przyjemność z naszych produktów do pielęgnacji skóry, zawdzięczamy podstawom naukowym i wyjątkowej wiedzy jaka dały nam nasze badania. Zbudowaliśmy nasze DNA marki. Mając 120-letnie doświadczenie w służbie piękna, nasza filozofia laboratoryjna zawsze oferuje Państwu to, co najlepsze.

 • /image description
  133

  Jest to liczba lat naukowej wiedzy w służbie piękna.

  Dział badawczo-rozwojowy Académie Scientifique de Beauté tworzy zespół specjalistów, którzy codziennie wprowadzają innowacje, kontrolują i oceniają. Dzięki ich wiedzy, laboratoria opracowują coraz bardziej wyrafinowane produkty do pielęgnacji skóry, odpowiadające najbardziej wymagającym konsumentom pod względem skuteczności, jakości i zmysłowości.

 • /image description
  800

  Jest to ilość surowców w naszych recepturach.

  Od samego początku laboratoria zawsze opracowywały produkty o wysokim stężeniu składników aktywnych, o udowodnionej skuteczności. Wiele nieszkodliwych składników zawartych w naszych recepturach, nie było użytych nigdy wcześniej, co podkreśla pionierski duch marki.

 • /image description
  30

  To jest średnia ilość surowców znajdujących się w każdym z produktów.

  Zgodnie z celami, które chcemy osiągać nasi badacze wybierają najbardziej skuteczne składniki aktywne, aby uzyskać doskonały efekt na skórze. Liczne testy są konieczne w celu opracowania optymalnego preparatu.

 • /image description
  18

  Jest to minimalna liczba miesięcy przeznaczonych na opracowanie nowej receptury.

  Po wybraniu składników aktywnych, badacze Académie tworzą produktu ze wszystkimi cechami wymaganymi do zapewnienia maksymalnej wydajność na twojej skórze.

 • /image description
  150

  Jest to liczba przeprowadzonych testów w skali rocznej.

  Naszymi priorytetami są jakość i wydajność naszych produktów. Dzięki rygorystycznemu procesowi naukowemu (bakteriologiczny, stabilność, tolerancja skóry i oczu, kliniczne testy zgodności), każdy z nich jest testowany przed, w trakcie i po jego ulepszaniu. Jeśli optymalna skuteczność i tolerancja zostanie udowodniona poprzez wyniki, produkt może zostać wprowadzony na rynek.

 • /image description
  20

  Jest to liczba osób wchodzących w skład zespołu badawczo-rozwojowego.

  Naukowcy, formulatorzy, kontrolerzy jakości i technicy codziennie pracują nad znalezieniem nowych składników aktywnych, innowacyjnych struktur oraz preparatów pochodzenia roślinnego, aby zaoferować Państwu najlepsze kosmetyki.

Powered by GaboX