Academie

Académie Scientifique de Beauté wyznacza historię kosmetyki dzięki swojej sile innowacji, jej doskonałości, wyjątkowości i szczególnemu podejściu do pielęgnacji skóry. Tworzy bliskość między kosmetyczką, a konsumentem.

Innowacje

 
+ v

Nowoczesna i pionierska firma, nie mająca granic w zakresie badawczo-rozwojowym, zawsze szukająca ciągłych ulepszeń opartych na składnikach aktywnych o wysokim stężeniu i działaniu.

Doskonałość

 
+ v

Pionierska firma Académie Scientifique de Beauté rozpoczęła dystrybucję kosmetyków z prestiżowego miejsca znajdującego się przy rue Saint-Honoré w Paryżu: tu znajdowała się pierwszy Salon Piękności we Francji. Założyciel Académie był przekonany o tym, że wieczna młodość jest możliwa, tylko wtedy, gdy produkty do pielęgnacji skóry są rygorystycznie i naukowo opracowywane. Jego wiedza, standard i doskonałość we francuskim stylu sprawiły, że marka szybko zaistniała w świecie.

Profesjonalizm

 
v

Przeszkolone przez ekspertów Académie, nasze Maîtres de Beauté prowadzą Cię przez programy pielęgnacyjne. Specjaliści Urody są zawsze do twojej dyspozycji, dając porady dostosowane do twych potrzeb, wyjaśnienia na temat naszych różnych składników aktywnych, aby pomóc lepiej zrozumieć i wykorzystać nasze zabiegi pielęgnacyjne według spersonalizowanych receptur piękna.

Powered by GaboX